TUNNA, plåt, Shell, 1900-tal.

TUNNA, plåt, Shell, 1900-tal.
496830. TUNNA, plåt, Shell, 1900-tal.

Märkt A. 39, Shell.
Höjd ca 50 cm.
Diameter ca 31 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt A. 39, Shell.
Höjd ca 50 cm.
Diameter ca 31 cm.

Slitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 089