DIVERSE, 1800-1900-tal.

DIVERSE, 1800-1900-tal.
49682. DIVERSE, 1800-1900-tal.

Bordsur, 2 st.
Lås, vågar.
Sparbössa, mässing, ÖEB, "Hemsparbössa".

Renoveringar, lagningar, skador, ett ur med batteriverk.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordsur, 2 st.
Lås, vågar.

Antal besök: 752