RUNE SÖDERQVIST. TAVLA, färglitografi 168/220, signerad Rune Söderqvist, komposition "Fore".

496782. RUNE SÖDERQVIST. TAVLA, färglitografi 168/220, signerad Rune Söderqvist, komposition "Fore".

Rune Söderqvist (1935-2014).
Bildmått 44 x 32 cm.
Rammått 60 x 43 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rune Söderqvist (1935-2014).
Bildmått 44 x 32 cm.
Rammått 60 x 43 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 5 611