ALMA BERGMAN. Landskap i solnedgång. Olja på duk. Signerad.

49678. ALMA BERGMAN. Landskap i solnedgång. Olja på duk. Signerad.

62,5x81 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

62,5x81 cm.

Antal besök: 1 162