SPEGEL, oscariansk, 1800-talets andra hälft.

496764. SPEGEL, oscariansk, 1800-talets andra hälft.

Oval form, förgylld och bronserad. Rikt utsirat krön med kungakrona.
60 x 67 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 67 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 458