STOLAR, 5 st, Luterma Estonia, 1900-tal.

49674. STOLAR, 5 st, Luterma Estonia, 1900-tal.

Präglade sitsar.

Slitage. Enstaka sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Präglade sitsar.

Slitage. Enstaka sprickor.

Antal besök: 17 012