TESERVIS, Louise Adelborg, 15 delar, porslin, Rörstrand.

496737. TESERVIS, Louise Adelborg, 15 delar, porslin, Rörstrand.

Tefat, diameter 16 cm.
Tekanna, höjd ca. 15 cm.
Sockerskål, höjd ca. 10 cm.
Gräddkanna, höjd ca. 7 cm.

Bruksslitage, två koppar med nagg, skavda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tefat, diameter 16 cm.
Tekanna, höjd ca. 15 cm.
Sockerskål, höjd ca. 10 cm.
Gräddkanna, höjd ca. 7 cm.

Antal besök: 675