KAFFEKOPPAR med fat, 6 st, ASSIETTER 12 st. Salix, Stig Lindberg, Gustavsberg.

496735. KAFFEKOPPAR med fat, 6 st, ASSIETTER 12 st. Salix, Stig Lindberg, Gustavsberg.

Benporslin, röd dekor.
2 st. extra kaffefat medföljer.

Bruksskick.
En kopp med större nagg.
En kopp med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Benporslin, röd dekor.

Bruksskick.
En kopp med större nagg.
En kopp med spricka.

Antal besök: 590