HISTORISK LITTERATUR, 6 st, 1900-tal.

496725. HISTORISK LITTERATUR, 6 st, 1900-tal.

Bl a "Svensk Konst 19de Århundradet del I &II", "Svensk Byggnadskultur" och "Stor-Stockholms Villastäder".

Ej helt genomgångna. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 375