SPEGEL med TRYMÅBORD samt KONSOLLHYLLA, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

496718. SPEGEL med TRYMÅBORD samt KONSOLLHYLLA, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.

Spegel, ca. 180x80 cm.

Större skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel, ca. 180x80 cm.

Större skador.

Antal besök: 933