TRAPPALL, Perstorpsplatta med metallunderrede, 1900-talets mitt.

496706. TRAPPALL, Perstorpsplatta med metallunderrede, 1900-talets mitt.

Höjd 63 cm.

Anlupen samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 63 cm.

Anlupen samt slitage.

Antal besök: 621