Mestadelas bilar.
Traktor, Bic, plast, höjd 54, längd 60 cm.
Traktor med skopa, plast, längd 47 cm.
Motorcykel, Junior Toy, 46-79487, längd 24 cm, batteri och trådstyrd.
Bil, Volskwagen, Bandai, längd 21 cm, batteri och trådstyrd.
Slitage, skador.
Ej genomgånget.
Mestadelas bilar.
Slitage, skador.
Ej genomgånget.