Parti, LEKSAKER, mestadels plast.

496692. Parti, LEKSAKER, mestadels plast.

Mestadelas bilar.
Traktor, Bic, plast, höjd 54, längd 60 cm.
Traktor med skopa, plast, längd 47 cm.
Motorcykel, Junior Toy, 46-79487, längd 24 cm, batteri och trådstyrd.
Bil, Volskwagen, Bandai, längd 21 cm, batteri och trådstyrd.

Slitage, skador.
Ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mestadelas bilar.

Slitage, skador.
Ej genomgånget.

Antal besök: 434