SVEN ASPELIN. olja på pannå, höstlandskap, signerad.

496607. SVEN ASPELIN. olja på pannå, höstlandskap, signerad.

bildmått, 40 x 62 cm.

märken se bild.

Gör en kostnadsfri värdering!

bildmått, 40 x 62 cm.

märken se bild.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 1 427