TOMTE MED LYKTA, Tyskland, 1900-talets mitt/andra hälft.

496597. TOMTE MED LYKTA, Tyskland, 1900-talets mitt/andra hälft.

Höjd 25 cm. Elektrifierad.

Bruksslitage.
Transformator saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25 cm. Elektrifierad.

Bruksslitage.
Transformator saknas.

Antal besök: 508