Auktionsverket Engelholm
Konst
Grafik
JOOSEFIN WEDEL ALLGULIN. träsnitt, signerad , numrerad 4/100.
496564. JOOSEFIN WEDEL ALLGULIN. träsnitt, signerad , numrerad 4/100.
32 x30 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
32 x30 cm.
Auktionsverket Engelholm
295