SALONGSBORD, nyrokoko, skiva i rotfaner, 1800-talets slut.

496539. SALONGSBORD, nyrokoko, skiva i rotfaner, 1800-talets slut.

Diameter 102, höjd 76,5 cm.

Slitage, skador, ställvist blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 102, höjd 76,5 cm.

Antal besök: 426