SVEN LINDSTRÖM. tenn, träd, 1900-tal.

496529. SVEN LINDSTRÖM. tenn, träd, 1900-tal.

27 x 27 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

27 x 27 cm.

Slitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 9 141