SKÅL, silver och glas, i form av svan, 1900-tal.

496461. SKÅL, silver och glas, i form av svan, 1900-tal.

Höjd 10,5 längd 11 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10,5 längd 11 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 2 446