SÄNGBORD, 1900-talets början.

SÄNGBORD, 1900-talets början.
496427. SÄNGBORD, 1900-talets början.

Skiva av marmor, stomme av björk.
40 x 40 cm, höjd 76 cm.

Slitage och märken. Stearin på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 40 cm, höjd 76 cm.

Antal besök: 617