SOFFA, troligen Oskar Langlo, Langlos Fabrikker, Stranda, Norge, 1950-tal.

496381. SOFFA, troligen Oskar Langlo, Langlos Fabrikker, Stranda, Norge, 1950-tal.

Fotavslutningar i mässing. Fast stoppad rygg och sits. Längd ca 185 cm.

Slitage. Klädsel med slitage och några fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 944