BARSKÅP, ek, 1900-talets andra hälft.

496297. BARSKÅP, ek, 1900-talets andra hälft.

Med skuren dekor och svarvade ben.
Längd 100 cm, djup 42 cm, höjd 121 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 322