VÄGGBONAD,textil,signerad Ingegerd Silov.

496273. VÄGGBONAD,textil,signerad Ingegerd Silov.

Längd 85cm.
Bredd 55.

Mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 85cm.
Bredd 55.

Mindre bruksslitage.

Antal besök: 426