POSTLÅDA, metall, 1900-tal.

POSTLÅDA, metall, 1900-tal.
496219. POSTLÅDA, metall, 1900-tal.

Postlåda med längd 31, bredd 15, höjd 43 cm.

Glasskiva saknas, bucklor samt färgbortfall.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 092