SPEGEL SAMT HALLBYRÅ, 1900-talets andra hälft.

496183. SPEGEL SAMT HALLBYRÅ, 1900-talets andra hälft.

Hallbyrå med 2 lådor, Längd 95 cm, djup 25,5 cm, höjd 52 cm.
Spegel 115x81,5 cm.

Bruksslitage, byrå med repor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel 115x81,5 cm.

Antal besök: 633