496177. HATTASK, Alstermo Bruk, 1900-tal.

Stämpel på utsidan av asken, höjd 18 cm.

Bruksslitage.

Bruksslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Halmstads Auktionskammare
Föremålsnr
496177

Om auktionshuset

Namn
Halmstads Auktionskammare
Momsnr
SE660220157301
Org.nr
6602201573
Telefon
035-12 53 23
Adress

Verkstadsgatan 2
302 60 Halmstad
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 833