Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
GOLVURNA MED LOCK, Jasba, Tyskland, 1900-tal.
496160. GOLVURNA MED LOCK, Jasba, Tyskland, 1900-tal.
Höjd 70 cm.
Locket med mindre nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 70 cm.
Locket med mindre nagg.
452