Södermanlands Auktionsverk
Övrigt
Övrigt
DALATUPP, 1900-tal.
496115. DALATUPP, 1900-tal.
496115. DALATUPP, 1900-tal.
Höjd ca 16,5 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
496115. DALATUPP, 1900-tal.
Höjd ca 16,5 cm.
Åldersslitage.
Södermanlands Auktionsverk
559