OKÄND KONSTNÄR. Studie, papper, Italien.

496099. OKÄND KONSTNÄR. Studie, papper, Italien.

Omkring 1880, studie av en fontän, blyertspenna på papper, signerad S.Maneo? och daterad 1880/12/09. Höjd 37 cm, bredd 26,5 cm.

något fläckig, små veck och skador /hål på kanterna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Deutsch Auctioneers
Antal besök: 1 280