SKULPTUR, häst med vagn och kusk, papier mache och snidat trä, 1900-talets första hälft.

496033. SKULPTUR, häst med vagn och kusk, papier mache och snidat trä, 1900-talets första hälft.

På lös platta. Längd ca 65 cm, höjd 27 cm.

Lagningar, småskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lagningar, småskador.

Antal besök: 782