MINIATYRER, 18 st, stengods, Gunnar Nylund, Rörstrand samt Nymölle.

495979. MINIATYRER, 18 st, stengods, Gunnar Nylund, Rörstrand samt Nymölle.

2 miniatyrer 2:a sortering.
Höjd 2 - 14 cm.
En miniatyr, grå botten, Nymölle, höjd 12,5 cm.

Smärre slitage, tre miniatyrer med mindre nagg / spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 miniatyrer 2:a sortering.
Höjd 2 - 14 cm.

Antal besök: 800