SIDEBOARD, chippendale-stil, 1900-tal.

495959. SIDEBOARD, chippendale-stil, 1900-tal.

Mahogny, ball and claw fötter, längd ca. 102, bredd 50, höjd 83 cm.

Bruksslitage. Krackelyr.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Krackelyr.

Nycklar saknas.

Antal besök: 347