SOFFBORD, svartbetsat Almträ, House Doctor, Danmark, 1900-talets senare del.

495955. SOFFBORD, svartbetsat Almträ, House Doctor, Danmark, 1900-talets senare del.

Svartbetsat blankpolerat Almträ bord med 4 ben. Etikettmärkt House Doctor.
Höjd 45 cm.
Diameter 89 cm.

Repor, sprickor, list behöver limmas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 45 cm.
Diameter 89 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 590