SKOLPLANSCH med motiv efter Nils Tirén, Norstedt & Söner, 1900-talets första hälft.

495879. SKOLPLANSCH med motiv efter Nils Tirén, Norstedt & Söner, 1900-talets första hälft.

73 x 95.5 cm.

Hörnskador. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

73 x 95.5 cm.

Hörnskador. Fläckar.

Antal besök: 2 078