Gomér & Andersson Linköping
Konst
Övrigt
SKOLPLANSCHER, 3 st. med motiv efter Nils Asplund. "Sommaren", "Hösten" och "Vintern", Norstedt & Söner, 1900-talets första hälft.
495877. SKOLPLANSCHER, 3 st. med motiv efter Nils Asplund. "Sommaren", "Hösten" och "Vintern", Norstedt & Söner, 1900-talets första hälft.
79 x 104 cm.
Skador, fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
79 x 104 cm.
Skador, fläckar.
Gomér & Andersson Linköping
2 309