OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarellerad etsning, etat II 11/40, signerad KG Pettersson, -86.

495872. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarellerad etsning, etat II 11/40, signerad KG Pettersson, -86.

31 x 26 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 26 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 553