Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Grafik
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarellerad etsning, etat II 11/40, signerad KG Pettersson, -86.
495872. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Akvarellerad etsning, etat II 11/40, signerad KG Pettersson, -86.
31 x 26 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
31 x 26 cm.
Ej examinerad ur ram.
Kalmar Auktionsverk
553