PABLO PICASSO. EFTER. Abstraktion av Oxen och människan.

495864. PABLO PICASSO. EFTER. Abstraktion av Oxen och människan.

Pablo Picasso (28.10.1881 Malaga - 08.04.1973 Mougins); litografi på papper, signerad i tryck nere till höger, oramad. Mått ca. 50,5 x 36,5 cm.

Mindre tecken på åldrande.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre tecken på åldrande.

HannoVerum
Antal besök: 2 025