GEORGE ARMFIELD. Olja på duk, signerad och daterad 1852.

495863. GEORGE ARMFIELD. Olja på duk, signerad och daterad 1852.

Nyfikna hundar, ca. 36x36 cm.

Sedvanligt ytslitage. Mindre krackelyrer och retuscher.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyfikna hundar, ca. 36x36 cm.

Antal besök: 794