KOPPARPANNOR, 3 st, E. Dehillerin, Paris, Frankrike.

495852. KOPPARPANNOR, 3 st, E. Dehillerin, Paris, Frankrike.

Två mindre oanvända.
Längd 16.5, 30,5 samt 24.5 cm.

Större med bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två mindre oanvända.

Antal besök: 2 788