LJUSSTAKE samt FIGURIN, stengods, Lisa Larson, 1900-tal.

495811. LJUSSTAKE samt FIGURIN, stengods, Lisa Larson, 1900-tal.

Höjd 11 cm samt 16 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11 cm samt 16 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 344