ALMA BERGMAN. Lövskog. Olja på uppklistrad duk. Signerad och daterad 1896.

49578. ALMA BERGMAN. Lövskog. Olja på uppklistrad duk. Signerad och daterad 1896.

44x45 cm.

Krakelyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

44x45 cm.

Krakelyrer.

Antal besök: 1 326