VAS, glas, gravör Rune Pettersson, Orrefors, 1900-talets mitt.

495751. VAS, glas, gravör Rune Pettersson, Orrefors, 1900-talets mitt.

Höjd ca 10 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 10 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Nagg.

Antal besök: 831