ALMA BERGMAN. Skogslandskap. Olja på duk. Signerad och daterad 1910.

49575. ALMA BERGMAN. Skogslandskap. Olja på duk. Signerad och daterad 1910.

41x55,5 cm.

Krakelyrer och med en mindre lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

41x55,5 cm.

Antal besök: 1 419