KAFÉBORD, 1900-tal.

KAFÉBORD, 1900-tal.
495729. KAFÉBORD, 1900-tal.

Teakrot. Längd 83 cm, bredd 55 cm, höjd 70 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
495729. KAFÉBORD, 1900-tal.

Slitage.

Antal besök: 691