Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Konst
Skulptur
SKULPTUR, signerad,Calle Örnemark.
495682. SKULPTUR, signerad,Calle Örnemark.
54 x 47 cm.
Bruksslitage. Torrspicka.
Gör en kostnadsfri värdering!
54 x 47 cm.
Bruksslitage. Torrspicka.
Kalmar Auktionsverk
563