SAMLING LEKSAKER, bland annat SAS spel, tennsoldater, dockor, plåtleksaker, 1900-tal.

495552. SAMLING LEKSAKER, bland annat SAS spel, tennsoldater, dockor, plåtleksaker, 1900-tal.

Metall,trä samt tyg.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Metall,trä samt tyg.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 1 058