SOPPTALLRIK, porslin, Flora Danica, Royal Copenhagen, 1900-tal.

495530. SOPPTALLRIK, porslin, Flora Danica, Royal Copenhagen, 1900-tal.

Herminium Monorchis R.Br, diameter ca 22 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 641