ARMBANDSUR, Svea, manuell, urverk AS cal. 1130, boett av stål.

495516. ARMBANDSUR, Svea, manuell, urverk AS cal. 1130, boett av stål.

Urtavla diameter ca 29 mm.

Slitage, glas med skador/repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urtavla diameter ca 29 mm.

Antal besök: 2 699