MATGRUPP, "Äpplet", ek, jugend.

495506. MATGRUPP, "Äpplet", ek, jugend.

Bord, 6 stolar.
Bordets längd 120, bredd 98, höjd 79 cm samt 2 infällda skivor med bredd 50 cm.

Slitage, en stol lagad samt små träskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord, 6 stolar.

Antal besök: 8 158