KARMSTOLAR, 1 par, empirestil, 1900-talets andra hälft.

495492. KARMSTOLAR, 1 par, empirestil, 1900-talets andra hälft.

Fanerade med mahogny. Fast stoppad rygg, lös sits. Klädsel av skinn. Dekor av pärlspik. Sabelben.

Slitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repor och märken.

Antal besök: 342