VITRINSKÅP, ek, Zackrissons Möbler, Mölndal, 1900-tal.

495451. VITRINSKÅP, ek, Zackrissons Möbler, Mölndal, 1900-tal.

Tillverkad i Johannesborgs möbelfabrik, 2 delat.

Längd 100 cm
Bredd 50 cm
Höjd 148 cm.

Bruksslitage. Fläckar. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 100 cm
Bredd 50 cm
Höjd 148 cm.

Bruksslitage. Fläckar. Repor.

Antal besök: 1 998